Jak se vyrábí hodinky DK Fanta?

Hodinky DK Fanta dávají nový rozměr a hlavně možnosti jak si nadesignovat a vymyslet hodinky přímo podle požadavků každého zákazníka. Je velká škála možností jak materiálů, tak barev, provedení, strojku, laserování, apod. Cílem hodinek je zákazníkovi vyrobit hodinky jediné na světě přesně podle jeho požadavků. Ať se dovnitř přidají drahé kameny, stabilizované dřevo, pryskyřice nebo něco jiného. Pokaždé když se vyrobí nové hodinky, zákazník bude mít nějaký unikát. Může to mít jako svojí osobní vizi vlastnit něco, co se jen tak nevidí a má hodnotu ruční práce.

Můžou také psát nějaký příběh. Koncept hodinek je vymyšlený tak, že tam jsou dva kroužky z jakýchkoliv materiálů (převážně dřevo, stabilizované dřevo nebo pryskyřice). A zákazník si na ně může vymyslet svůj vlastní podnět. Hodinky přímo k autu nebo k nějaké příležitosti nebo i k životnímu příběhu, jak jsem již zmiňoval. Takže kroužky bez indexů nebo s indexy? Laserování nějaké věty či jména? Znázornění nějaké věci nebo něčeho, co je zákazníkovi blízké? Nekonečné množství barevného provedení?

Možno kroužky měnit dle “nálady” nebo k outfitu. Ano to vše je u hodinek DK Fanta možné. Kroužky se dají opravdu měnit, takže hodinky zákazníka za dobu, co je má, může měnit třeba tisíckrát. Pořád to ale budou ty samé hodinky v jiném kabátě, takže se hodinky neonosí a když se kroužky vymění – vypadají jako nové! Hodinky s jedinečným designem, které jinde na světě nenajdete! Výjimečné jsou i tím, že kroužek vevnitř hodinek vedle mechanického strojku, můžete libovolně měnit podle nálady. Vyměnit vám to musím já, ale když si koupíte variantu z hotového výběru třeba s modrou barvou a za půl roku se vám bude líbit třeba červená, není problém vám dovyrobit kroužek s červenou barvou podle přání. To samozřejmě platí i pro zakázkovou výrobu.

Napište mi ještě dnes.