Sháníte dárek pro své obchodní partnery nebo jen něco cenného pro sebe?

Firma DK Fanta Vám nabízí jedinečnou a odlišnou výrobu zakázkových per, hodinek a šperků přímo na míru.

Pera pro důležité jednání, podepisování důležitých smluv, při kterých vám nestačí klasická propiska za pár korun. Podepsání perem, které se vám drží dobře v ruce, skvěle se s ním píše a dokáže vám udělat radost. Pro tu je tady pro Vás firma DK Fanta, která Vám dokáže nabídnout jedinečný zážitek a posunout vás kupředu. I vlastním věnováním nebo iniciály. Není to jen o psaní jako takovém, velký podíl na to má i kvalitní materiál držící části. Firma DK Fanta používá nejkvalitnější a nejzajmavějsí materiály co se třeba týká dřeva. Člověk si řekne, co na dřevu může být tak skvělé. Ale dřevo má své kouzlo a když se použijí správné materiály a práce s ním, dokáže vzniknout skvost!

Hodinky, které nesundáte jen tak z ruky ukazují odlišnost od klasických hodinek jak je spousta lidi zná. Hodinky v sobě skrývají spoustu miniaturních záležitostí a komplikací, které můžete jednoduše nosit na ruce. Je to velmi zajímavý svět a je radost něco takového sledovat. Máte už svoje hodinky DK Fanta přímo podle vašich představ? Třeba k nějaké události, kde chcete zakomponovat příběh či srdeční záležitost. Použít ne běžně dostupný materiál a tím se odlišit od jiných. I přesně to firma DK Fanta nabízí.

Šperky tvořené také ručně a s láskou k řemeslu. Propojit různorodé materiály a skloubit neobyčnejné s obyčeným. Mít něco, co nikdo jiný nemá. Protože šperky z firmy DK Fanta Vám nabízí pokaždé jediný kus na světě. Nikdo a nikdy nebude už nosit stejný špek, který si vysníte a my vyrobíme.

Každý vyrobený šperk, hodinky nebo pero značky DK Fanta je jediný na světě!

Napište mi ještě dnes.