Výběr z mé ruční výroby

Když procitnete do práce se dřevem a ostatními materiály je to něco kouzelného. Máte pak na výběr spoustu možností, co a jak udělat nebo jak s materiálem naložit. Já se vydal cestou uměleckou a ojedinělou. Vyrábím unikáty, kterých vznikne vždy jeden kus na světě. Nikde a nikdo neudělá stejný. Vyrábím převážně na zakázku a je mi potěšením zákazníka udělat šťastného.

Zajímají vás pera?

Mám na výběr z několika možností provedení výroby a výsledného designu. Raritní a těžko dostupné materiály jsou taky možné. U podpisu důležitého papíru, budete radostně podepisovat spolupráci. Nebo jako dárek s věnováním? Taky to jde.

Zajímají vás hodinky?

Mám na výběr z několika variant. Zákazník si může navolit strojek, ručky, materiál kroužků, které používám (jsou dva), možnost indexů, drahých kamenů, řemínku a velikost pouzdra. Jen jedny hodinky, co vyrobím budou na světě a můžou vypadat přesně tak, jak si zákazník vysní.

Zajímají vás šperky?

Vyrobím vám šperk přesně podle toho jak společně navrhneme. Můžete si zvolit druh dřeva, kov nebo drahý kámen. Tvar šperku může být téměř jakýkoliv a bude vás zdobit jediný šperk na světě přesně podle vás. Ve společnosti nebo na schůzce vyniknete, protože nikdo nebude mít stejný šperk.

Napište mi ještě dnes.