O mně

To jsem já, Dominik Fanta.

Jsem český výrobce luxusních a unikátních výrobků. Zabývám se výrobou šperků, per a hodinek ze dřeva, kovu, epoxidové pryskyřice a drahých kamenů přes 6 let. Snažím se lidem ukázat jedinečnou tvorbu těchto výrobků, porozumět zákazníkovi a vyhovět mu tak, aby odcházel s úsměvem na tváři a spokojeností na další léta.

Tvořím s láskou

Do každého výrobku dávám kousek sebe

Jedinečnost

Každý výrobek je jedinečný jako jeho nositel

Kvalita

Vybírám pouze ty nejkvalitnější materiály

Jak jsem se k tomu dostal?

Cesta práce se dřevem se se mnou táhla už od dětství, protože otec pracoval jako truhlář u nás na vesnici. Od malička jsem si vyřezával různé maličkosti jenom nožem. Různé dřevěné nože, hůlky z Harryho Pottera apod. Po škole mě to nadšení ale přešlo. I přes to ten rok byl můj zlomový a ke dřevu jsem cestu zase našel. Pojmul jsem svojí výrobu do svých rukou a vyrábím do teď a určitě nehodlám končit. Mám velké plány a půjdu si za nimi.

„Krása dřeva je nekonečná.“

Proč to dělám?

Vždy jsem měl sklon vyrábět miniaturní věci, které budou cenné. Detailní práce mě neskutečně baví a naplňuje, ať už to jsou například šperky, pera nebo třeba hodinky. Za celou cestu jsem vděčný, i když to ze začátku byly často nervy, nevydařené pokusy, když jsem zkoušel nové způsoby výroby. Slepých cest bylo spoustu, ale jsem za to rád. Díky tomu jsem se naučil pracovat sám, získal praxi a hodnotné znalosti v tomto oboru.

„Zakládám si na osobním přístupu, přizpůsobuji se potřebám každého klienta a zajišťuji mu špičkový servis.“

Napište mi ještě dnes.